ORGEL FESTIVAL HOLLAND

banner 985x197

Program Organ Festival Holland 2017

June 9 - 17

 

Thursday June 8

20.00-22.00 Prologue [Kapelkerk; Wiesje van der Flier and Richard Zegers, Frank van Wijk (organ)]

Friday June 9

12.00-12.30 Cheese market concert [Grote Kerk (Alkmaar); Pieter van Dijk]

16.00-18.00 First round competition [Grote Kerk (Alkmaar); Candidates 1-4]

20.00-22.00 First round competition [Grote Kerk (Alkmaar); Candidates 5-8]

Saturday June 10

10.00-12.00 First round competition [Grote Kerk (Alkmaar); Candidates 9-12]

14.00-18.00 Excursion Hoorn [Mark Heerink and Adriaan Hoek]

19.00-19.10 Trumpetblowers from the tower [Waagtower]

19.30-20.00 Introduction [Library Alkmaar Centre; Chris Bragg]

20.15-22.30 Festival Opening concert [Grote Kerk (Alkmaar); Concerto Armonico with Miklós Spanyi]

Sunday June 11

11.00-12.00 Festival Church Service [Grote Kerk (Alkmaar)]

19.00-19.10 Trumpetblowers from the tower [Waagtower]

19.30-20.00 Introduction [Library Alkmaar Centre; Chris Bragg]

20.15-22.30 Evening concert [Grote Kerk (Alkmaar); Il Pegaso with Maurizio Croci]

Monday June 12

13.00-14.00 Lecture [Lutherse Kerk; Pieter van Dijk en Frank van Wijk]

19.30-20.00 Introduction [Library Alkmaar Centre; Hans Visser]

20.15-22.15 Jury concert [Grote Kerk (Alkmaar); Sophie-Veronique Chaucefer-Choplin and David Titterington]

Tuesday June 13

13.00-14.00 Lecture [Lutherse Kerk; Maurizio Croci]

19.00-23.00 Second round competition [Kapelkerk (Alkmaar); Six candidates]

Wednesday June 14

13.00-14.00 Lecture [Lutherse Kerk; Miklos Spanyi]

20.15-21.15 Evening concert [Grote Kerk (Alkmaar); ´Fireworks Concert´, Pieter van Dijk and Frank van Wijk]

Thursday June 15

19.15-20.45 Youth concert [Grote Kerk (Alkmaar); John Wirthner with Le Carnaval des Animaux]

22.30-24.00 Movie [Grote Kerk (Alkmaar); ´Nosferatu´, Frank Danksagmüller]

Friday June 16

10.00-12.30 Masterclass [Amsterdam, Mozes en Aäronkerk; improvisation, Sophie-Veronique Chaucefer-Choplin]

14.00-16.30 Masterclass [Amsterdam, Mozes en Aäronkerk; improvisation, Franz Danksagmüller]

19.30-23.00 Final competition [Grote Kerk (Alkmaar); Three candidates]

Saturday June 17

12.00-13.00 Academy concert [Grote Kerk (Alkmaar); Participants academy]

19.00-19.10 Trumpetblowers from the tower [Waagtower]

19.30-20.00 Introduction [Library Alkmaar Centre; Hans Visser]

20.15-22.30 Final concert [Grote Kerk (Alkmaar); ´Cathedral Mobile´, Jacob Lekkerkerker]

 

Friday September 15

20.15 Encore [Grote Kerk (Alkmaar); ´Bridges´, Lavinia Meijer and Pieter van Dijk]

 

 

25,15,0,50,0
25,600,60,1,1500,1000,30,2000
90,300,1,0,12,25,50,0,70,12,1,50,1,1,1,5000
0,1,0,0,0,30,15,5,0,0,0,3,0,0
Steun ons
Victorie Fonds
Prins bernard fonds
Flentrop
Rabobank
De Vest
Taqa cultuurfonds
Afas
VSBfonds
Vrienden vh orgel
Marcelis
Genootschap Physica
Ziekenhuis
Klop Orgelbouw
Bylandt
Fam. Bakker
Gem. Alkmaar
Berch Heemstede
DMP
Lijst2017
Artiance
Ruys
Dioraphte

Deze website gebruikt cookies om het gebruik ervan voor u te optimaliseren.
Lees meer over hoe cookies op deze website worden ingezet en hoe deze door u in- of uitgeschakeld kunnen worden: cookie beleid
Door gebruik te maken van deze website stemt u in met het gebruik van deze cookies.
Akkoord